module-jmsblog-post

Viskas apie popierinius maišelius

Viskas apie popierinius maišelius

Pabandykite įsivaizduoti technologiją, kuri leistų visiškai revoliucionizuoti pakavimo industriją ir prekių pristatymą klientams. Kuri galėtų įpakuoti ir apsaugoti siunčiamą daiktą, o taip pat dar ir suteikti papildomos informacijos apie prekę, produktą ar paslaugą? Taip, tai popieriniai maišeliai, kurie itin išpopuliarėjo apie 1800 metus Jungtinėse Valstijose.

Bet kaip ir iš ko popieriniai maišeliai pagaminti ir kam jie gali būti naudojami? Šiame trumpame gide apžvelgsime kas slepiasi už šios paprastos ir tuo pačiu išradingos pakavimo prekės naudojamos mūsų kasdienybėje.

Kas išrado popierinį maišelį?

Nors popierinio maišelio išradėjas nėra visiškai aiškus, tačiau maišelio dizaino atradimas priskiriamas Luther Childs Crowell (Masačiusetsas, JAV).

Popieriniai maišeliai

Nors Crowell sukurtas plokščiadugnis maišelis pasirodė 1870-aisiais, viena JAV mokyklų mokytojas Francis Wolle išrado pirmąją šių maišelių masinės gamybos mašiną 1850-aisiais. Wolle ir jo brolis užpatentavo gamybos stakles ir įkūrė „Jungtinę Popierinių Maišelių Kompaniją“ (Union Paper Bag Company), kuri veda mus prie tikslesnės gamybos proceso informacijos.

Kaip gaminami popieriniai maišeliai?

Popieriniai maišai gaminami iš popieriaus masės, kuri yra spaudžiama į plokščius lapus arba popieriaus ritinius. Šie popieriaus ritinėliai yra supjaustyti pagal dydį, taip kad du kartus viršytų maišelio aukštį. Tuomet šie supjaustyti lakštai sulenkiami ir dvi lygiagrečios atviros pusės suklijuojamos. Taip sudaromas paprastas plokščias maišelis pagamintas iš popieriaus.

Popierinis maišelis

Kad būtų sudarytas sudėtingesnis plokščiojo dugno dizainas, laikomasi panašaus proceso. Tik maišelio apačioje yra sudėtingesnių lenkimų, kad maišelis būtų kvadratinis arba pailgas su atviru viršumi.

Popieriniai pirkinių maišeliai

Maišeliams su rankenomis popierinės rankenos atskirai tvirtinamos klijais.

Rudi popieriniai maišeliai su rankenomis

Iš kokios medžiagos maišeliai pagaminti?

Atrodo ir taip akivaizdu, jog maišeliai pagaminti iš paprasčiausio popieriaus, tačiau yra daugybė maišelių rūšių ir įvairiausio dizaino bei stiliaus ir visi jie pagaminti iš skirtingo popieriaus. Standartiniai rudi popieriniai maišeliai pagaminti iš Kraft popieriaus, bet jie gali būti gaminami iš bet kokios rūšies popieriaus ir bet kokios spalvos.

Spalvoti popieriniai maišeliai

Kraft maišeliai taip pat gali būti pagaminti iš laminuoto popieriaus. Viduje yra plastikinė danga, kuri apsaugo maišelį ir jame esančias prekes nuo drėgmės.

Maišeliai pagaminti iš Kraft popieriaus, taip pat gali būti bet kokios spalvos ir bet kokio kraft popieriaus storio. Dažniausiai jie yra pagaminti iš 60gsm  storio popieriaus ir gali būti pačių įvairiausių dydžių. Tvirtesni Kraft popieriaus dovanų maišeliai gaminami iš 90gsm storio popieriaus ir gali būti spalvoti arba rudi.

Kaip ir visa, kas susiję su popieriumi, popieriniai maišeliai gali būti pagaminti iš perdirbto popieriaus ar perdirbto kraft popieriaus. Tai suteikia aplinkai draugišką pakavimo būdą.

Kodėl turėtų būti naudojami popieriniai maišeliai?

Yra begalė popierinių maišelių panaudojimų būdų ir sričių. Popieriniai maišeliai yra pigūs, paprasti, patikimi saugoti ar transportuoti įvairius daiktus, prekes ar gaminius.

Kraft popieriniai maišeliai

Kiek svorio popierinis maišelis gali laikyti, priklauso nuo jo dydžio ir naudojamo popieriaus stiprumo. Maži maišeliai, pagaminti iš 70gsm kraft popieriaus atlaiko apie 4kg svorį, o didžiausi popieriniai maišeliai, pagaminti iš 90gsm storio popieriaus gali atlaikyti iki 40 kg svorį.

Norėdami gauti daugiau patarimų, informacijos apie popierinius maišelius, jų gamybą ar tiesiog reikalinga pagalba renkantis tam tikras pakavimo prekes ar pakavimo sprendimus – kreipkitės nurodytais kontaktais arba www.pakuoteplius.lt ir mielai Jums patarsime.

Palikite komentarą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.