module-jmsblog-post

Kartoninės dėžės: ką pasirinkti?

Kartoninės dėžės: ką pasirinkti?

Kartoninės dėžės yra daugelio verslo operacijų, susijusių su prekių pakavimu saugojimui ar transportavimui, pagrindas. Tai patikimas, tvirtas apsauginis konteineris, užtikrinantis, kad prekės būtų laikomos saugiai ir nepažeistos. Tačiau kaip pasirinkti viengubos ar dvigubos sienos kartoninę dėžę, kaip žinoti, kuris sprendimas yra geriausias jūsų verslui ar geriausiai atitinka jūsų poreikius?

Na, mes tam ir esame, jog jums padėtume. Šiame straipsnyje mes įvertinsime abiejų tipų kartoninių dėžių pranašumus - suteiksime jums visą informaciją, kuri jums reikalinga, norint priimti pagrįstą sprendimą, ar jums reikia vienos ar dvigubos sienelės dėžių, o gal abejų?

Kartoninės dėžutės pagamintos iš vienos sienos - universalios

Pirmiausia pradėkime nuo esminės viengubos sienos kartoninės dėžės. Tikriausiai tai yra bene populiariausias bendrojo naudojimo pakuočių pasirinkimas, šios kartoninės dėžės yra neįtikėtinai universalios ir gali būti naudojamos įvairioms reikmėms.

kartonines dezes

Tokios dėžės pagamintos iš vieno gofruotojo kartono sluoksnio, įklijuoto į storus rudo popieriaus sluoksnius iš abiejų pusių, šių dėžučių sienelės suteikia tvirtą dėžės konstrukciją, tinkančią įvairiausiems daiktams supakuoti bei transportuoti. Šio tipo dėžės gali būti gaminamos įvairių dydžių, nesvarbu, ar jums reikia mažų kartoninių dėžių supakuoti lengviems, smulkiems ar dūžtantiems daiktams, ar didesnių matmenų, jei reikia transportuoti didelių gabaritų krovinį.

Šio tipo kartono dėžės sukurtos transportuoti nedidelio ir vidutinio sunkumo prekes ar gaminius. Viengubos kartono sienos dėžės yra ideali pakuotė sandėliavimui, elektroninės prekybos įmonėms, namų perkraustymo ir biuro daiktams laikyti, transportuoti bei gabenti. Tinkamai supakuotos dėžės, gali būti saugiai kraunamos viena ant kitos, kad būtų maksimaliai išnaudota sandėliavimo erdvė, neprarandant konstrukcijos tvirtumo ir nesubliūkštant dėžės šoninėms sienoms.

Dvigubų sienų kartoninės dėžės - patikimas darbo įrankis

Šio tipo dėžės yra pagamintos iš dvigubo gofruotojo kartono sluoksnio ir iš abiejų pusių padengta storu rudos spalvos popieriumi. Dviguba sieninė kartoninė dėžutė yra itin patikima pakuotė gebanti atlaikyti sunkius gaminius ar prekes. Papildomas kartono sluoksnis suteikia papildomą tvirtumą, kuris neleidžia subliūkšti dėžės sienoms esant net ir dideliems apkrovimams bei svoriams.

kartonies dezes

Šių dėžių pasirinkimas yra tobulas sprendimas įvairiose pramonės šakose, kur kasdien naudojamas sunkių krovinių sandėliavimas, transportavimas ar tiesiog pagamintos produkcijos pakavimas bei ruošos darbai transportavimui. Be to, dviguba sieninė dėžutė pasižymi dideliu atsparumu suspaudimui ir gniuždymui, todėl tai yra idealus pasirinkimas siekiant užtikrinti, jog prekės dėžės viduje būtų tinkamai apsaugotos, kad ir kaip toli bebūtų jų galutinė pristatymo vieta.

Be didelių gabaritų ir sunkių krovinių, šios dvigubos sienos dėžutės taip pat gali būti naudojamos gabenti lengvai dūžtančius ar trapius pvz. elektronikos, stiklo ar meno gaminius, kuriems reikalinga užtikrinta apsauga. Papildomas sluoksnis suteikia daugiau amortizacijos, lengviau sugeria įvairius smūgius bei vibraciją.

Paprasta ir efektyvu

Mūsų asortimente parduodamos kartoninės dėžės yra pateikiamos dėžių išklotinės ( plokščias pavidalas), jas lengva surinkti, neužima daug vietos sandėliuojant ar transportuojant. Pakuojant prekes į kartonines dėžes ir kraunant ant medinių padėklų keletu aukštų, rekomenduojame krovinį sutvirtinti naudojant tvirtinimo ir rišimo juostas arba tamprią STRETCH plėvelę, kuria apvynioję krovinį jam suteiksime stabilumo ir tvirtumo bet kokiomis transportavimo sąlygomis.

Pakuoteplius.lt didžiuojamės galėdami savo klientams visuomet pasiūlyti tik kokybiškas pakavimo prekes bei medžiagas geriausiomis kainomis, o taip pat pasinaudoję konkurencingomis didmeninėmis kainomis galite sutaupyti dar daugiau. Ir nesvarbu ar Jums reikia vienos dėžutės ar tūkstančio – mes visuomet esame pasiruošę padėti Jums. Norėdami aptarti savo verslo poreikius ar tiesiog reikia patarimo, susisiekite su mumis.

Palikite komentarą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.