module-jmsblog-post

4 svarbiausi pakuotės parinkimo aspektai Jūsų internetiniam verslui

4 svarbiausi pakuotės parinkimo aspektai Jūsų internetiniam verslui

Pasirinkti teisingą pakuotę ir pakavimo prekes jūsų produktui gali tapti rimtu iššūkiu ir nelengva laiko reikalaujančia užduotimi. Vis dėl to pasirinkus teisingą pakavimo prekių bei sprendimų partnerį visa tai gali tapti tiesiog maloniu procesu. Yra keletas dalykų, kuriuos privalu žinoti kiekvienam internetinio parduotuvės atstovui renkantis pakuotes ar kitas pakavimo prekes. Šis nesudėtingas gidas atskleis jus svarbiausius aspektus, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį norint palengvinti prekių pristatymo procesą, suprasti savo pirkėjo poreikius bei teisingai pasirinkti pakuotes jūsų produktams.

1. Ar jūsų pakuotė pakankamai tvirta?

Tai yra vienas iš svarbiausių žingsnių, į kurį reikia atsižvelgti renkantis ne tik teisingą pakuotę savo produkcijai bet pakavimo prekių tiekėją bei partnerį. Jūs norite būti užtikrinti, jog siuntinys, kurį siunčiate, nesvarbu ar iš namų ar iš savo prekių sandėlio, saugiai ir greitai pasieks adresatą. Jeigu esate ne internetinio verslo atstovas ir jūsų prekės turi patekti į prekybos centro lentynas ar vitrinas, tuomet jums tikriausiai itin svarbu, jog siunčiamas daiktas nepatirtų jokių pažeidimų bei neprarastų savo prekinės išvaizdos.

Galbūt ateityje planuojate išplėsti savo elektroninės prekybos verslą. Norite būti tikri, kad dirbate su įmone, kuri atitinka ir viršija jūsų trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus. Įvertinkite, ar jūsų naudojamos kartoninės dėžės siuntiniams yra pakankamai tvirtos, ar jos atlaikys spaudimą ir gniuždymo jėgą sukrautos viena ant kitos. Atminkite, jog sutaupysite daugiau įsigydami tinkamas dėžes ir pakuotę, o ne mokėdami iš savo kišenės už sugadintas ar pakeistas prekes.

kartonines dezes

2. Ar jūsų siuntinių dėžės yra tinkamo dydžio?

Dydis yra svarbus aspektas, kuomet kalbame apie tinkamiausių dėžių ar pakuotės parinkimą jūsų prekėms. Įvertinkite jūsų parduodamų prekių paklausą, jų dydžius, dažniausiai įsigyjamas prekes ar prekių rinkinius, supraskite savo pirkėjų auditoriją ir tuomet taps kur kas lengviau apsispręsti dėl tinkamiausių dėžių ir pakuočių dydžių. Patikėkite, jūs tikrai nenorite permokėti ar mokėti du kartus dėl sugadintos ar pažeistos pakuotės. Mūsų komanda visuomet pasiruošusi pagelbėti tokiose situacijose. Jei jums sunku pasirinkti ar nuspręsti dėl tinkamiausio pakuotės dydžio bei papildomai išsirinkti pakavimo prekes – kreipkitės ir mes jus patarsime.

3. Ar teisingai pasirinkta pakuotės medžiaga?

Įpakavimui naudojamos medžiagos ar pakuotės tipas taip pat yra vienas svarbiausių veiksnių, norint efektyviai ir saugiai pristatyti prekes savo klientams ar užsakovams. Jūs privalote įsitikinti, jog pakuotės storis ir tipas pilnai atitiks siunčiamų daiktų kategoriją. Apgalvokite kokio tipo daiktus ar prekes siunčiate, pavyzdžiui: siunčiant drabužius jums nereikia 5 sluoksnių kartono dėžės, kad apsaugoti drabužius nuo smūgius, jums gali pilnai pakakti pakuotės, kuri apsaugos siunčiamus drabužius nuo drėgmės, dulkių ar purvo – vokai su oro apsauga (burbuliniai vokai), plastikiniai vokai (kurjeriniai vokai), o galbūt ir pakaks tvirto pakavimo popieriaus.

pakavimo prekes

Tačiau jei prekiaujate elektronikos prietaisais ar trapiais porceliano gaminiais, tuomet jums prireiks bene tvirčiausių kartoninių dėžių, o taip pat papildomai ir birių pakavimo granulių, burbulinės plėvelės ar vyniojamo gofruoto kartono tam kad apsaugotumėte siunčiamą prekę nuo smūgių, vibracijos ar kitų mechaninių pažeidimų.

4. Ar pakuotė atitinka Jūsų auditoriją?

Ir galiausiai įvertinkite, ar jūsų pasirinkta dėžė siuntimui, pakuotės išvaizda, naudojamos pakavimo medžiagos ir pan. atitinka jūsų tikslinę auditoriją. Ar jūsų pirkėjas liks patenkintas tokiu prekės ar gaminio įpakavimu bei pateikimu? O gal svarbu, jog pakuotė būtų draugiška aplinkai, pagaminta iš ekologiškų medžiagų? Vis dėl to pirmas pirkėjo ir jūsų parduodamo produkto susidūrimas įvyksta prie namų durų, kai kurjeris jūsų klientui įteikia siuntinį.

Privalote pažinti savo klientą, suprasti jo demografines ypatybes, lytį, vietovę ir pan., tai yra lemiami veiksniai priimant sprendimus dėl tinkamiausios pakuotės. Pirkėjas įvertina viską: kaip siuntinys ar prekė jam buvo įteikta, kokiomis aplinkybėmis, kaip įpakuotas jūsų produktas (ypač kritiškai įvertinama prekės apsaugos priemonės!), kokia tvarka sudėti ir pateikti produktai pakuotėje ir pan. Tik atsižvelgus į šiuos aspektus yra įmanomas ilgalaikis pirkėjo ir pardavėjo ryšys ir pasitikėjimas.

Pakuoteplius.lt komanda gali atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus bei mielai parekomenduosime, patarsime ir parinksime tinkamiausias pakavimo prekes ir medžiagas Jūsų poreikiams.

Palikite komentarą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.