module-jmsblog-post

Lipni juosta su spauda: 9 priežastys

Nors kai kurie ekspertai teigia, kad skaitmeninis marketingas yra inovatyviausias verslo reklamos būdas, tačiau rinkodaros specialistai akcentuoja, kad tik gerai pažindami savo klientą – žinosite, kaip geriausia jį pasiekti. Ir tikrai ne visada reklamavimasis socialiniuose tinkluose yra geriausias pasirinkimas. Daugeliu atveju puikiai pasitarnauja tradicinės skrajutės arba dar geriau – lipni juosta su spauda, kuri dažniausiai naudojama dėžėms bei maišeliams užklijuoti.

Kas yra lipni juosta su spauda?

Lipnios juostos su spauda atlieka lygiai tą pačią funkciją kaip ir standartinė lipni pakavimo juosta. Ji puikiai sulaiko ir sutvirtina dėžes, užtikrina, kad prekė saugiai pasieks gavėją. Tačiau papildomas tokios juostos privalumas yra tas, jog paviršius dekoruojamas norima spauda ir tai lipniai juostai suteikia daugiau individualumo, išskirtinumo, ji tampa Jūsų įmonės reprezentaciniu ženklu. Tokiu atveju reklama veikia net ir tada, kai Jūs miegate, Jūsų verslo prekinis vardas tampa kur kas labiau matomas, lengviau atpažįstamas bei įsimenamas, o būtent tai ir turi atlikti efektyvi reklama.

Lipni juosta su spauda

9 priežastys, kodėl lipni juosta su spauda turėtų būt Jūsų verslo pasirinkimas

Verslas turi atsiminti, jog tinkamas savęs reprezentavimas kiekviename žingsnyje – visuomet naudingas sprendimas. Lygiai taip pat ir tai, kad per daug reklamos nebūna, tad jeigu prekiaujate produkcija, kuri pakuojama ar transportuojama dėžėse – tokiu atveju siūlome jas užklijuoti profesionaliai pagal Jūsų poreikius sukurta lipnia juosta su įmonės logotipu ar kita svarbia įmonės informacija.

  • 1. Žinoma, pats svarbiausias privalumas, kad tokio tipo lipni pakavimo juosta reklamuoja Jūsų įmonę. Pagal poreikius ant juostos gali būti atspausdintas Jūsų įmonės logo, internetinės svetainės adresas ar kiti skiriamieji bruožai.
  • 2. Akivaizdu, kad tai ne tik Jūsų įmonės reklama, tačiau ir galimybė greitai rasti papildomą info, kuri nurodyta ant lipnios juostos. Pavyzdžiui, ant jos patogu nurodyti savo telefono numerį, galbūt socialinių tinklų vardą, kitus kontaktinius duomenis.
  • 3. Lipnios juostos su logotipu - puikus pasirinkimas ir taupantiems, o bene visi verslai ieško būdų padedančių mažinti išlaidas. Vietoje reprezentacinių lipdukų, kurie taip pat dažnai klijuojami ant pakuotės ar dėžės – rinkitės lipnią juostą su užrašu. Taip vienu kartu atliksite dvi funkcijas ir tuo pačiu sutaupysite. Apskaičiuoti kiek kainuoja lipdukų įsigijimas ir kiek juostos – paprasta, tad rinkitės pigesnį variantą.
  • 4. Nuolatos visur matomas logotipas didina Jūsų verslo žinomumą, o taip pat padeda vartotojams lengviau įsidėmėti Jūsų verslo vardą.
  • 5. Žinoma, verta pabrėžti ir tai, kad taip įpakuota siunta atrodys kur kas originaliau ir tuo pačiu solidžiau. Juk reprezentatyvi pakuotės išvaizda prekės pristatymas yra taip pat svarbus kaip ir pats produktas.
  • 6. Nors lipdukai reprezentuoja, tačiau tuo pačiu ir saugo. Tinkamai nesupakavus dėžės didėja tikimybė, kad ji saugiai nepasieks pirkėjo. Tad juosta bet kuriuo atveju bus naudojama. Ar ne geriau, kai naudojama daugiau funkcionalumo turinti nei tik sutvirtinti galinti lipni juosta?
  • 7. Kadangi lipni juosta su spauda yra unikali, išskirtinė – ją nuklijavus ar pažeidus matyti, jog dėžės turinys buvo atvertas. Klijuojant dėžes standartine lipnia juosta niekada negalite būti tikras, ar smalsūs kurjeriai ar kiti pašaliniai asmenys nepanorės susipažinti su jos turiniu. Tuo tarpu speciali juosta su užrašais padeda to išvengti, kadangi akivaizdžiai matysite, ar ji nebuvo atidaryta iki gavėjas nuplėš juostą.
  • 8. Pagal poreikius skirtingos prekės gali būti žymimos ir skirtinga lipnia juosta. Tai padeda kur kas paprasčiau sandėliuoti prekes iki tol, kol jos bus išsiųstos ar transportuojamos.
  • 9. Lipni juosta su įmonės logotipu – puiki reklama, kuri tikrai patraukia aplinkinių dėmesį ir galbūt net paskatina daugiau jumis domėtis.

Mes suprantame, jog kiekvienas save tinkamai pozicionuojantis verslas pirmiausia turi pasirinkti tinkamiausią savo veiklos reprezentacijos būdą ir juo siekdamas gerinti reputaciją. Lipni juosta su spauda yra vienas pirmųjų žingsnių, kuris padeda tai įgyvendinti.

Palikite komentarą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.