module-jmsblog-post

Kaip tinkamai supakuoti siuntą, kad ji nesuplyštų transportavimo metu?

Kaip tinkamai supakuoti siuntą, kad ji nesuplyštų transportavimo metu?

Siuntų persiuntimas ne tik Lietuvos ribose, tačiau ir į užsienio valstybes – kurjerių kasdienybė. Patogu, kad šiais laikais transportuoti galima į pačias tolimiausias pasaulio šalis, tačiau problema, kad dažnas vis dar netinkamai supakuoja siuntą. Koks to rezultatas? Suplyšusi dėžė ar pažeista pakuotė, kuri ne visada pasiekia gavėją, dar liūdniau – transportavimo metu iškrenta smulkesni daiktai.

Taigi, netgi toks atrodytų įprastas dalykas, kaip siuntų pakavimas, reikalauja žinių. Jūsų dėmesiui nurodysime kelis esminius patarimus, kurie padės tinkamai paruošti siuntą transportavimui.

Pirmiausia svarbu tinkamai įvertinti siuntą ir pagal tai atitinkamai pasirinkti pakavimo medžiagas. Jeigu siunčiate dūžtančius, trapius daiktus – stipriai rekomenduojama naudoti burbulinė plėvelė ar PE putų plėvelė. Jeigu siunčiate sunkius daiktus (metalo gaminiai) – siūlome rinktis specialiai pakavimui skirtas storo kartono dėžes, kurios pasirūpins saugiu transportavimu. Nepamirškite, kad pervežimo metu pakavimo dėžė tikrai judės, tad svarbu, kad visi jos viduje esantys daiktai stabiliai būtų vienoje vietoje.

Žinoma, prieš pakuodami siuntas turite susipažinti su neleistinų ar draudžiamų daiktų pervežimo į tam tikras valstybes reglamentu. Nors siuntų turinys yra tikrinamas retai, tačiau tokių atvejų pasitaiko. Siuntose negali būti neleistinų narkotinių medžiagų, taip pat, sprogstamų medžiagų, gyvūnų bei augalų, žinoma, greitai gendančio maisto ir vertingų daiktų, kadangi siuntų gabenimo ir pervežimo įmonės dažniausiai nenoriai atsako už jų turinį. Verta paminėti, jog skirtingose valstybėse – skirtingos taisyklės, tad pasistenkite pasidomėkite ir atsižvelgti į taisykles.

Pakavimo dėžę labai svarbu tinkamai užklijuoti. Rinkitės plačias ir storas lipnias juostas, kurios tinkamai padengs paviršių ir tuo pačiu užtikrins, kad kelionės metu dėžė tikrai neatsidarys. Dažniausiai naudojama standartinio pločio 48mm lipni pakavimo juosta, tačiau gali būti naudojama ir siauresnė ar platesnė juosta, priklausomai nuo siuntos pakuotės ir dydžio. Lipnios juostos nereikėtų pagailėti, kuo tvirčiau užklijuosite, tuo ramesnis galite būti dėl siuntos tvirtumo.

pakavimo kartonines dezes

Tinkamas siuntos pakavimas neatsiejamas ir nuo teisingai, taisyklingai bei aiškiai užrašyto siuntos gavėjo adreso. Geriausia spausdinti kompiuteriu, kadangi ne visada kurjeriai įskaito rašyseną, o tai vėliau gali sukelti nemažai problemų, juolab, didėja tikimybė, kad siunta gali nepasiekti netgi gavėjo. Jeigu neturite galimybės atspausdinti gavėjo duomenų, pasistenkite užrašyti aiškiai didžiosiomis raidėmis.

Siunčiami maisto produktai ar vertingi daiktai turėtų būti žymimi specialiu ženklinimu. Ne visos pervežėjų įmonės sutinka transportuoti tokius krovinius. Siunčiant vertingas prekes ar daiktus rekomenduojame pasinaudoti papildomo draudimo paslaugomis. Taip pat renkantis siuntų pervežimo paslaugas teikiančią įmonę atkreipkite dėmesį į jos reputaciją bei žinomumą visuomenėje ar viešojoje erdvėje. Gerą vardą užsitarnavusios įmonės suteikia daugiau garantijų siunčiant vertingus ar brangius daiktus.

Jei nuolatos ar reguliariai siunčiate įvairius daiktus ar prekes, rekomenduojami naudoti pakavimo įrankiai, kurie padeda optimizuoti procesą ir didelius kiekius dėžių užklijuoti tvarkingai, greitai ir taupant laiko resursus. Siūlome įsigyti lipnios juostos klijavimo įrankius, kurie užtikrina puikų juostos prilipimą ir tuo pačiu standumą viso transportavimo metu.

pazeista deze

• Bet kokio tipo siuntoms rekomenduojamos pakavimo granulės, kurios padeda apsaugoti siuntos daiktus ir tuo pačiu užtikrinti, kad ne tik dūžtantys, tačiau ir kiti daiktai saugiai pasieks tikslą. Pasikartosime, kad kartoninės transportavimo dėžės yra stumdomos, keliamos, nešiojamos, jos nuolatos juda, tad laisvo tūrio užpildas dėžėse padeda išvengti siunčiamų daiktų sugadinimo. Rekomenduojama naudoti ir PE putų plėvelę ar burbulinę plėvelę, kuri puikiai absorbuoja įvairius smūgius, suspaudimus ar vibraciją ir puikiai tinka naudoti įvairiems dūžtantiems daiktams apsaugoti.

• Pakuojant siuntas rinkitės tinkamo dydžio pakavimo dėžes arba apsauginius vokus siuntiniams. Nesirinkite per didelės kartoninės dėžės, kadangi dažnai tenka papildomai primokėti ir už siuntos matmenis. Juolab, kartais žmonės linkę popierinius siuntinius pakuoti dėžėse. Jeigu popierių daug, žinoma, dėžės yra geresnis pasirinkimas, tačiau kai reikia saugiai pervežti vos kelis dokumentus – siūlome rinktis vokus su oro apsauga, kurie sukurti saugiam transportavimui.

Saugus ir teisingas siuntos pakavimas garantuoja, jog Jūsų siunčiami daiktai saugiai pasieks galutinį jų adresatą. Ir visai nesvarbu, ar ji vežama iš Kauno į Panevėžį, ar iš Marijampolės į Reikjaviką. Tinkamas įpakavimas – pirmas žingsnis saugaus transportavimo link.

Pakuoteplius.lt komanda visuomet pasiruošusi Jums padėti, patarti ar rekomenduoti labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį sprendimą.

Palikite komentarą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.