module-jmsblog-post

Patarimai, kurie padės tinkamai įpakuoti kalėdines siuntas

Patarimai, kurie padės tinkamai įpakuoti kalėdines siuntas

Artėjant žiemos šventiniam periodui daugelis mūsų prisimena artimuosius, kurie gyvena toli nuo gimtosios Lietuvos. Žinoma, net ir mūsų šalyje atstumai yra kur kas didesni, nei gali atrodyti, tad visiškai natūralu, kad dažnas šventines dovanėles siunčia per paštu, siuntų terminalais (paštomatais), kurjeriais bei kitomis įvairiomis siuntų gabenimo tarnybomis. Viena svarbiausių sąlygų, kuri gali užtikrinti tinkamą siuntos tikslo pasiekimą – kokybiška pakuotė (dažnu atveju kartoninė transportavimo dėžė) bei įpakavimas, kurį ir aptarsime šiame straipsnyje.

Viskas prasideda nuo tinkamos pakavimo dėžės

Siuntas tinkamai paruošti ir įpakuoti pirmiausia reikia pasirinkti kokybiškas kartono dėžes, kurios yra pritaikytos transportavimui ir ilgoms kelionėms. Prekybos vietoje dėžių pasiūla labai plati: nuo mažų keleto centimetrų dydžio iki didesnių, siekiančių daugiau kaip 1 metrą. Kai jau tiksliai žinote, koks bus siuntos turinys – teisingas dėžės pasirinkimas tampa paprastesnis. Atminkite vieną pagrindinę taisyklę – kartono dėžė turi būti tokio dydžio, kokio reikalauja siuntos turinys. Nekalbame apie mažas dėžutes, tačiau net ir per didelės dėžės nėra geras pasirinkimas. Dažniausiai siuntos vežimo metu turinys paprasčiausiai juda, tad per didelėje dėžėje judės stipriau ir tai gali pakenkti siuntoje esantiems daiktams ar prekėms.

Dezes dezutes siuntiniams

Tinkama apsauga - būtina

Žinoma, siuntos turinio laisvam judėjimui sumažinti puikiai tinka įvairūs tūrio užpildai bei paminkštinimai (burbulinė plėvelė, pakavimo popierius, birios pakavimo granulės), kurie padeda pasirūpinti, kad daiktai stabiliai laikytųsi vienoje vietoje. Rekomenduojama ne tik apsauginė plėvelė, tačiau ir apsauginiai kampai, kurie dažniausiai pasitarnauja, kai gabenami dūžtantys, trapūs ar kiti greitai deformuotis galintys gaminiai. Užpildymui labiausiai tinka birios pakavimo granulės, o taip pat, putų plėvelė, kuri dažniausiai skirta kiekvieno daikto įvyniojimui. Namų sąlygomis galite naudoti laikraščius, tačiau jie nepasižymi tokia gera apsauga, juolab, nuo drėgmės rašalas gali ištepti ar kitaip neigiamai paveikti besiliečiančius daiktų paviršius.

Svarbi ir estetika

Natūralu, kad norisi, jog dovana atrodytų solidžiai ir dažnai siuntos dėžės nepateisina mūsų poreikių. Tokiu atveju siūlome specialioje siuntos kartono dėžėje dovaną supakuoti dovanų ar dekoratyvinėje dėžutėje, kuri atrodo šventiškai. Paprasčiausiai skoningai supakuota dovana su dėžute bus dedama į siuntimo dėžę, vėliau užpildoma turiniu ir galiausiai tvarkingai užklijuojama lipnia juosta. Tokiu atveju gavėjas ne tik gaus dovaną, tačiau džiaugtis, kad ji atrodo šventiškai bei unikaliai. Juk svarbu parodyti, kaip pasiilgstame savo artimųjų bei suteikti jiems džiaugsmo.

Teisingas siuntos užrašymas

Dar vienas svarbus dalykas, kurio reikia nepamiršti planuojant siuntas savo artimiesiems – tinkamas siuntos gavėjo užrašymas. Geriausia kontaktinius gavėjo duomenis (vardą, adresą bei telefono numerį) atspausdinti ant lapo, kadangi tokiu atveju galėsite būti visiškai ramus, kad tiek paštininkui, tiek siuntas pervežantys kurjeriai aiškiai matys, kas yra siuntos gavėjas ir nekils abejonių dėl ranka rašytų duomenų įskaitymo. Prieš didžiausias metų šventes siuntų pikas būna pats didžiausias, tad visiškai natūralu, kad daugelis pervežėjų paprasčiausiai neturi laiko kiekvienai siuntai detalizuoti ar galiausiai ieškoti, kas yra jos gavėjas. Tikslus ir konkretus adreso pateikimas ne tik palengvina darbą pervežėjui, tačiau ir užtikrina, kad jūsų artimieji skirtą dovaną gaus laiku ir be didesnių rūpesčių.

dezutes dovanoms

Svarbu atminti, jog nereikėtų laukti ir atidėlioti siuntinių ruošimo paskutinėms dienoms, nes yra didelė tikimybė, jog siuntinys nepasieks gavėjo laiku dar prieš šventes. Beje, jei jūsų artimieji gyvena ne Lietuvoje, išsiųsti jiems šventines dovanas vertėtų kur kas anksčiau nei manote, kitaip jos pasieks jau tik gerokai šventiniam šurmuliui aprimus.

Pakuoteplius.lt komanda visuomet pasiruošusi Jums padėti, patarti ar rekomenduoti labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį sprendimą.

Palikite komentarą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.