module-jmsblog-post

Kalėdinių dovanų pakavimas: TOP 5 idėjos

Kalėdinių dovanų pakavimas: TOP 5 idėjos

Artėjant gražiausioms metų šventėms daugelis ne tik aktyviai renka praktiškas bei stilingas dovanas, tačiau rūpinasi ir jų įpakavimu. Sakoma, kad geras įpakavimas – jau pusė dovanos, juolab, taip parodote, jog žmogus Jums yra svarbus ir skiriate laiką, kad dovana suteiktų neišdildomą džiaugsmą ir geras emocijas.

Tinkamos pakavimo priemonės ir žinios padės Jums sutaupyti, kadangi nereikės kreiptis į pakuotojus, kurie teikia profesionalias dovanų pakavimo paslaugas. Mes Jums nurodysime kelias galimybes, kurios padės greitai ir tvarkingai paruošti dovaną įteikimui.

Popieriniai maišeliai dekoruoti tušu arba akvarele

Popieriniai maišeliai

Tai ne tik gana paprastas, kūrybiškumą išlaisvinantis dekoro būdas, tačiau ir labai individualus, labai asmeniškas papuošimas. Įsigykite popierinius maišelius, kurie dažniausiai būna rudos spalvos, ir pagal poreikius dekoruokite norimais raštais, paveikslėliais, įvairiais ornamentais ar formomis tiesiai ant pačio maišelio paviršiaus. Pieškite tai, kas Jums gražiausia ar mieliausia. Piešimui puikiai tinka tušas, spalvoti tušinukai ar pieštukai taip pat, akvarelė ar guašas. Svarbiausia pakankamai palaukti, kol papuoštas paviršius gerai nudžius. Taip pat reikia nepamiršti, kad piešti bus paprasčiau, jeigu dekoruojama dar tada, kol dovanos nėra viduje. Tačiau piešdami turite įvertinti, kad įdėjus ją, maišelio forma gali kiek pakisti.

Dovanų dėžutės dekoruotos dirbtinėmis gėlėmis

Dovanų dėžutės

Ypač skoningas dekoro būdas – dirbtinės gėlės bei kita atributika, kuri ne tik lengvai prisitvirtina karštais klijais, tačiau ir galima sukurti norimas kompozicijas. Joms kurti geriausiai tinka pakavimo dėžutės su langeliu, kadangi dovana atrodo solidžiai ir skoningai. Gėlės tikrai ne tik pavasario akcentas. Rinkitės  tokias, kurios puikiai atitinka žiemos atmosferą bei dvasią: mėlynos ledo gėlės, žalios šakelės, raudoni bumbuliukai. Viską klijuokite karštais klijais. Keli kaspinėliai ir vuolia – rezultatas bus stulbinantis.

Maišelių ir dėžučių dekoravimas kaspinėliais

dovavnu dezutes su kaspineliai

Dovanų įpakavimų dekoras kaspinėliais yra klasika. O kadangi kaspinėlių pasirinkimas labai platus – rasti Jūsų poreikius tenkinančius bus nesunku. Jeigu nuspręsite pakuoti į dovanų dėžutes su langeliu, tokiu atveju siūlome spalvine prasme suderinti dovanos spalvą, kaspinėlio atspalvį bei lapelį kuris dažniausiai kabinamas ant kaspinėlio ir jame nurodoma, kas yra dovanos gavėjas. Įpakavimas gana paprastas ir tai padaryti galėsite labai greitai ir be didelių pastangų, tačiau puikus, kadangi atrodo skoningai bei stilingai.

Dekoravimas džiovintais apelsinais

dovanu pakavimas

Daugeliui džiovintų apelsinų riekės yra neatsiejama Kalėdinė atributika. Natūralu, kad jomis yra puošiamos ne tik eglutės bei vainikai, tačiau taip pat ir įvairios dovanėlės. Žinoma, šiam tikslui apelsinus reikia pasiruošti iš anksto. Skilteles prie dovanos maišelio arba dėžutės galima priklijuoti karštais klijais. Taip pat prie oranžinės spalvos puikiai dera pora žalių eglės šakelių bei ryškiai raudonas kaspinas.

Genialumas slypi paprastume

Kraft popierius

O kartais nereikia nieko ypatingo, jokių akcentų, kad dovana atrodytų puikiai ir patraukliai. Pasirinkite įprastinį rudą pakavimo kraft popierių arba popierinį  maišelį ir jame tvarkingai įdėkite, apvyniokite dovaną, ant maišelio viršaus juodu tušu užrašykite gražius žodžius ir gavėjo vardą. Paprasta, tačiau genialu, labai tvarkinga bei skoninga.

Palikite komentarą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.