module-jmsblog-post

Produkto apžvalga: STRETCH tampri pakavimo plėvelė

Stretch plėvelė – saugiam daiktų transportavimui

Tinkamas įpakavimas gali užtikrinti, kad daiktai siuntoje saugiai pasieks tikslą. Ne tik nesuduš, tačiau pavyks išvengti susibraižymo, bet kokių deformacijų. Žinoma, kokybiškam įpakavimui būtinos ir specialiai tam sukurtos priemonės, kurios geba “atlaikyti” net ir ilgas, sudėtingas “keliones”.

Vienas iš paprasčiausių būdų suteikti daiktams daugiau apsaugos – Stretch plėvelė arba kitaip – tampri pakavimo plėvel, kuri naudojama tiek verslo (gamyboje, prekyboje, logistikoje, sandėliavimui), tiek ir buitiniams vartotojų poreikiams.

Stretch pakavimo plėvelės charakteristikos

Kokybiškai pagaminta plėvelė pasižymi:

 • Tamprumu;
 • Elastingumu;
 • Atsparumu;
 • Daugkartiniu panaudojimu;
 • Lengvumu;
 • Atsparumu UV spinduliams.

Plėvelė gali būti storesnė arba plonesnė, ji gali būti skirtingų spalvų ir pasižymėti kitomis charakteristikomis, tad įvertinę kelis esminius niuansus – pasirinkite Jums labiausiai tinkamą. Tampri pakavimo plėvelė gali apsaugoti daiktus ne tik nuo įbrėžimų, tačiau ir dalių, nešvarumų, drėgmės bei kito poveikio, kuris gali daiktą sugadinti.

Stretch plevele

Tamprios pakavimo plėvelės panaudojimo galimybės

Kadangi techninė pakavimo plėvelė pasižymi universalumu bei tamprumu – ji gali būti naudojama labai skirtingo pobūdžio darbams atlikti. Tiek pakuojant siuntoje laikomus daiktus, tiek baldus, kuriuos norima apsaugoti pervežimo metu. Stretch plėvelė taip pat puikiai pasitarnauja tuomet, kai reikalingas kelių daiktų sujungimas į vieną arba vientisumas. Tai padeda kur kas paprasčiau saugiai transportuoti arba sandėliuoti daiktus. Galiausiai, stretch techninė plėvelė net ir būdama labai lanksti - tuo pačiu yra standi, tad puikiai tinka prie daiktų pritvirtinimo ant paletės (medinių padėklų) bei kitų paviršių. Tai suteikia kroviniams ženkliai daugiau saugumo.

Stretch plėvelė ir ekologija

Kadangi šiais laikais daugelis mūsų klausia, ar pakavimo priemonės yra ekologiškos – galime pasidžiaugti, kad prekyboje siūlome gamtai draugiškas medžiagas. Tokia yra ir stretch pakavimo plėvelė, kuri lengvai gali būti perdirbta. Jeigu naudojate didelius kiekius plėvelės ir nežinote, kur ją dėti ar utilizuoti, kai tampa nebereikalinga – siūlome kreiptis į specializuotas įmones, kurios teikia perdirbimo paslaugas. Tai puikus būdas ne tik apsaugoti gamtą, tačiau taip pat ir papildomai užsidirbti.

Tamprios pakavimo plėvelės naudojimo instrukcija

Kadangi tampri pakavimo plėvelė yra lanksti ir lengvai naudojama – dažniausiai nekyla klausimų, kaip reikia tinkamai apvynioti daiktą, kad jis būtų pritvirtintas ir tuo pačiu saugesnis. Vyniojimas prasideda pritvirtinus vieną galą prie paviršiaus, toliau – sukama ratu, kol galiausiai visas paviršius yra padengiamas plėvele. Tuomet siunta, daiktas yra apsaugotas ir tuo pačiu, pagal poreikius, gali būti pritvirtinta prie tam tikro paviršiaus, pvz.: medinio padėklo.

Vyniokite lėtai ir tuo pačiu standžiai. Jeigu pakavimo darbai reikalingi gana dažnai ir norite, kad pavyktų juos atlikti greičiau ir paprasčiau – tokiu atveju papildomai galima įsigyti stretch pakavimo plėvelės laikiklį, kuris ne tik pagreitina darbus, tačiau ir padeda sutaupyti plėvelės. Nors dažniausiai šis pakavimo įrankis pasirenkamas verslo poreikiams, tačiau dėl mažos kainos – verta turėti ir namuose.

Stretch tampri plevele

Skaidri ar juoda stretch plėvelė?

Rinkoje dažniausiai parduodamos ir perkamos juodos spalvos arba skaidrios plėvelės. Detaliau Stretch techninės plėvelės klasifikuojamos pagal storį, kuris vertinamas mikronais. Dažniausiai naudojama universali plėvelė, kuri yra 15-23 mk storio. Kodėl? Kadangi tai yra viena stipriausių, o gal net ir pati stipriausia plėvelė, kuri puikiai apsaugo net ir labai didelius daiktus, kurių svoris gali siekti net iki 1 000 kg. Taigi, tai puikus pasirinkimas ne tik asmeniniams, tačiau ir verslo poreikiams.

Detaliau pagal storį stretch tampri pakavimo plėvelė yra klasifikuojama:

 • 10 mikronų – tinka lengvesniems daiktams, naudojama buitiniams poreikiams. Dažniausiai siuntos, daiktų svoris turi siekti iki 400 kg.
 • 15 mikronų – naudojama sunkesniems daiktams, kurie sveria iki 600 kg. Sumažinti sunaudojamos plėvelės kiekius galima įsigijus pakavimo aparatus.
 • 17 mikronų – puikiai tinka dar sunkesniems kroviniams, kurių svoris gali siekti iki 800 kg. Gana stipri, atspari aplinkos poveikiams.
 • 20 mikronų – dažniausiai siekiamas svoris atlaiko iki 1 000 kg. Geriausia vynioti specialiu įrankiu, o ne rankomis.
 • 23 mikronai – geriausias ir patvariausias pasirinkimas puikiai tinkantis verslo bei asmeniniams poreikiams.

Plėvelė yra parduodama rulonais (dėžėje po 6vnt.), kad būtų kur kas paprasčiau ir greičiau paruošti daiktus eksploatacijai.

MB "Pakuotė Plius" prekiauja kokybiškomis ir klientų įvertintomis STRETCH pakavimo plėvelėmis įvairių matmenų, dydžių bei storių. Taip pat galite įsigyti ir pakavimo plėvelės laikiklius. Jei Jūs nenusprendžiate, kokios pakavimo plėvelės ar sprendimo reikia - visuomet galite kreiptis ir mielai Jums patarsime.

Palikite komentarą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.