module-jmsblog-post

Vokai siuntimui - kaip išsirinkti?

Vokai siuntimui - kaip išsirinkti?

Įvairių rūšių vokai siuntimui naudojami skirtingoms paskirtims nuo seno - pirmąjį popierinį voką kinai sukūrė dar 200 metų prieš mūsų erą. Šiomis dienomis įvairiausių rūšių vokai parduodami fizinėse ir elekroninėse siuntų ir pakavimo prekių parduotuvėse. Visgi, planuojant išsiųsti nedidelę siuntą: kvietimus į vestuves, dokumentus, drabužius, knygas, papuošalus, smulkią prekę ar ką kitą, gali tekti susidurti su pasiūlos gausa, kuri užduos galybę klausimų. Keletą jų atsakysime šiame straipsnyje.

Pakuoteplius.lt internetinėje parduotuvėje prekiaujama įvairiais vokais: burbuliniai vokai, kurjeriniai vokai, vokais su oro arba popieriaus apsauga, lipnūs vokais, vokai dokumentams, dovanų vokai ir kiti.  Kokie vokai reikalingi Jums?

Kokie vokai siuntimui į tolimas keliones geriausi?

Skirtingi vokai siuntimui turi skirtingas paskirtis. Jei ketinate siųsti laišką arba nedidelės apimties ir mažo svorio siuntinį, pvz. papuošalus, kanceliarines prekes, nedidelius tekstilės gaminius, galite rinktis voką. Teisingai pasirinkus įpakavimą, dažniausiai siuntiniai pasiekia gavėją nepažeisti. Siuntos įpakavimo kokybė dar aktualesnė, jei siunčiamam objektui teks keliauti toli. Laiškams, kvietimams ar kitai korespondencijai tiks vokai su popieriaus apsauga. Jei ketinate įšsiųsti knygą ar žurnalą, tam puikiai tiks kartoniniai vokai. Taip jie išlaikys formą. Jei siųsite smulkų, kietą objektą, rekomenduojami rinktiss vokai su oro apsauga arba burbuliniai vokai.

Kratft vokai siuntiniams

Kokie vokai tinkamiausi kvietimų siuntimui?

Prasidėjus vestuvių sezonui, dar nespėjusiems kvietimų išsiųsti ar įteikti, jaunavedžiams gali tekti pasimesti susidūrus su vokų pasiūlos įvairove. Siekiant, kad siuntinys atrodytų estetiškai, vestuvių, krikštynų ar kitos šventės kvietimus siūlome siųsti kartoniniame dovanų voke. Jie taip pat tiks ir kitiems švenčių scenarijams - piniginės dovanos jaunavedžiams įteikimui, atvirutės ar šokolado pakavimui. Šie vokai yra tvirti ir tvarūs - pagaminti iš perdirbto Kraft popieriaus, todėl puikiai tiks vartotojui, kuriam rūpi aplinkosauga.

Kaip pasirinkti vokus siuntimui komercijoje?

Siekiant išsiųsti didelį kiekį siuntų, - prekių ar korespondencijos, svarbu rasti patikimą pakavimą. Taip pat, svarbu optimalūs karštai ir dizainas, įvaizdis. Pakuoteplius.lt selekcijoje rasite visko, ko gali prireikti verslo siuntoms siųsti. Dažnas verslo pasirinkimas - kurjeriniai vokai. Jie pagaminti iš nepermatomos LDPE folijos, kuri puikiai apsaugo nuo drėgmės ar plyšimo. Vokai yra lengvi, tvirti, taupo transportavimo kaštus. Šie vokai ypač tiks teksilės gaminiams, kietoms prekėms papildomai gali prireikti paminkštinimo medžiagos. Taip pat, siuntoms su pridedamomis sąskaitos ar važtaraščiais gali prireikti ir lipnių skaidrių vokų dokumentams, klijuojamų prie didesnių siuntų dėžių. Juose patogiai išsiųsite sąskaitą faktūrą, ar kitą siuntos dokumentą.

Jei dar tik pradedate verslą, pasikonsultuokite su Pakuoteplius.lt vadybininku ir jums rekomenduos, kokie siuntų pakavimo sprendimai geriausiai atitiks jūsų verslo poreikius. Svarbu išsirinkti siuntų pakavimą, kuris ne tik atliks funkciją, bet ir atitiks kitus jūsų komercinius poreikius - spaudos ir dizaino bei įvaizdžio.

Palikite komentarą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.