module-jmsblog-post

4 paprastos verslo dovanų pakavimo idėjos

4 paprastos verslo dovanų pakavimo idėjos

Greičiausiai kiekvienas susidūrė su situacija, kuomet sukame galvą, ką padovanoti savo klientams, kolegoms ar darbuotojams. Progų iš tiesų netrūksta. Visgi išrinkus tinkamą dovaną, laukia kitas, ne ką mažesnis iššūkis – kaip ją supakuoti. Juk stilingas ir estetiškas dovanos supakavimas ne mažiau svarbus už ją pačią.

Šiame straipsnyje aptarsime keletą dovanų pakavimo detalių, padėsiančių gražiai ir lengvai supakuoti įmonės dovanas per pačias įvairiausias šventes. Paminėsime ir keletą tvarių, aplinkai nekenksmingų pakavimo variantų, kurie tikrai patiks jūsų klientams ar darbuotojams.

1. Dovanų maišeliai

Dovanų maišeliai – tai paprasta ir praktiška dovanų pakavimo priemonė, kurioje sutalpinsite net ir kelis smulkesnius daiktus. O sudėti vienas prie kito, jie atrodys tikrai įspūdingai ir taps puikia kalėdinio vakarėlio ar kitos šventės dekoracija. Maišelių viduje gali būti panaudotas šilkinis popierius arba bet koks kitas minkštas pakavimo popierius. Šilkinis popierius ne tik apsaugos viduje esančias dovanas, bet ir sudarys išskirtinumo, prabangos įspūdį.

Visuomet galima įsigyti ir spalvotų, raštuotų arba paprastų kraft popieriaus maišelių. Tai priklausys nuo to, kokį stilių ir spalvinę temą pasirinksite. Jei nusprendėte naudoti rudus arba baltus kraft popierinius dovanų maišelius, prie jų puikiai tiks ryškus spalvotas šilkinis popierius taip pat ir natūralių augalų dekoracijos, kaip pvz. dekoratyvinės medžio drožlės. Svarbu paminėti ir tai, jog popieriniai maišeliai yra 100 % perdirbami, o tai tikrai bus įvertinta ir neliks nepastebėta jūsų kolegų.

2. Dovanų dėžutės

Dovanų dėžutės puikiai tinka nedideliems daiktams, suvenyrams ir aksesuarams supakuoti. Tokiais atvejais gražiai atrodys dovanų dėžutės su langeliu, pro kurį gražiai ir reprezentatyviai matysis dovanos turinys. Ypač svarbu išsirinkti reikiamo dydžio, ne per didelę dovanų dėžutę. Pakuoteplius.lt asortimente gausu įvairiausių dydžių ir formų, skirtingų spalvų dėžučių dovanoms, todėl tikrai nesunkiai rasite tai, ko reikia būtent jums. O jei pakuojate itin trapią ar dužią dovaną, dėžutės vidų patartina iškloti šilkiniu popieriumi, baltomis arba spalvotomis popieriaus drožlėmis, o taip pat prabangos suteiks ir medžio drožlės. Tai ne tik apsaugos dovanojamus daiktus, bet ir suteiks išskirtinumo.

3. Kaip supakuoti gėrimą

Butelis gero vyno – visuomet pasiteisinanti, nuotaiką pakelianti dovana. Tačiau čia iškyla daugelį kamuojantis galvosūkis, kaip tokią dovaną įvynioti. Gera naujiena tai, jog tarp visų dovanų pakavimo atributų yra pritaikytų būtent gėrimams supakuoti. Pagal savo skonį ir poreikius galite rinktis gėrimams pritaikytus maišelius, pailgas popierines arba net medines, specialiai tam pagamintas dėžutes. Jei dovaną siųsite, ypač svarbu pasirūpinti papildomomis priemonėmis dėžutės viduje esančiam buteliui apsaugoti. Apvyniokite gėrimą kraftiniu popieriumi, užpildykite tuščias dėžutės ertmes. Tam idealiai tiks anksčiau minėtos įvairios popieriau ar medžio drožlės. O jei norite dovanai suteikti dar daugiau šventiškumo, dėžutės viršų perriškite dekoratyvine juostele.

4. Kraft popierius

Į kraft popierių suvyniotos dovanos atrodo skoningai, neperkrautai ir tvariai. Tai itin patiks natūralumo ir minimalizmo mėgėjams. Tokį dovanos įpakavimą lengva dekoruoti, todėl bendrą vaizdą galima pagyvinti spalvingomis juostelėmis, augalų šakelėmis, karpiniais ar kitokiomis kūrybingomis detalėmis. Tai ir labai ekonomiška medžiaga, ypač pasiteisinanti pakuojant didesnes dovanas.

Kraft popierius gali būti naudojamas kartu su bet kokia kita dovanų pakuote, jis puikiai apsaugo ir užpildo tuščias ertmes. Šią pakavimo alternatyvą daugelis vertina, nes tai natūralus, 100% perdirbama pakavimo prekė. Tad jei jūsų įmonė ieško aplinką tausojančių verslo dovanų pakavimo alternatyvų, pirmenybę teikite būtent kraft popieriui.

Taigi pasinaudoję šiais keturiais itin paprastais ir ekonomiškais verslo dovanų pakavimo būdais, viską padarysite lengvai, greitai ir stilingai. Nepamirškite, jog genialumas slypi paprastume!

Palikite komentarą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.